Працівник кафедри ІТКБ

Соколова Оксана Петрівна

старший викладач, штатний співробітник

GoogleScholar  

ORCID 

e-mail: sokolovaoxana61@gmail.com

Тел.: +380674834327

Народилась 18 вересня 1960 року у м.Одеса.

Закінчила Одеській електротехнічний інститут зв’язку ім. Попова у 1988 році, кваліфікація – інженер радіозв’язку і радіомовлення та Одеський національний технологічний університет у 2023 році, кваліфікація – магістр з комп’ютерної інженерії.

Викладає наступні дисципліни: «Інформатика та інформаційні технології», «Системи керування базами даних та комп’ютерні мережі»

Сфера наукових інтересів – системи тестування, 3D-принтери.

Видано 4  навчальних посібника у співавторстві, а саме:  Введення в дизайн-проектування, Чисельні методи, Еволюція і дизайн торгових марок, 5 монографії у співавторстві, у тому числі одна видана за кордоном. Опубліковано понад 40 статей та тез доповідей на наукових і науково- методичних конференціях, у тому числі 6 статей у фахових журналах які відносяться до категорії «Б», одна стаття у виданні, що відноситься  до наукометричної бази Scopus,  отримано 5 авторських свідоцтв на реєстрацію авторських прав на твір. Здійснювала керівництво студентами які стали переможцями  у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики (2020 – 2023 рр). Брала участь у складі журі I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Пройшла підвищення педагогічної майстерності викладача та отримала у 2018 році Диплом Вищої школи педагогічної майстерності ОНАХТ. Брала участь у практикумі-підвищення кваліфікації на тему «Діджиталізація наукової діяльності: основні тенденції та ключові особливості» (2022 р). У 2023 році отримала  Державний сертифікат першого ступеню про рівень володіння державною мовою .

Здійснювала консультування працівників Приватного акціонерного товариства «Одесавинпром» (торгова марка «Французький бульвар») в області створення і управління базами даних з використанням програми Access, програмування вихідних форм звітів підрозділів, узгодження і передачі даних усередині програм пакета Microsoft Office (2016 -2019 рр).

Участь у міжнародних наукових проектах.

З 2019 року секретар журі в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science ” у напрямку «Автоматизація, електромеханіка та розробка робототехнічних систем» , а з 2021 році у напрямку «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка».

Брала участь в проекті закордонного стажування викладачів та студентів «Дослідження та сучасні тенденції розвитку ринку ІТ-персоналу», в Вищій Школі Інформатики та Мистецтв (м. Лодзь, Польща).

Стажування: за Міжнародною програмою підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників "Разом із Видатними Лідерами Сучасності та Нобелівськими Лауреатами: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу"  (організатором стажування виступила організація International Historical Biographical Institute (Dubai - New York - Rome - Burgas - Jerusalem - Beijing), термін стажування - 2023 рік.

Профорієнтаційна та організаційна робота.

Багато років була профоргом кафедри, а також профоргом факультету, зараз профорг інституту ННІКІАРтаП ім. П.М. Платонова. Член профкому ОНТУ (голова правової комісії працівників нашого ЗВО).

Нагороджена почесною грамотою Центрального комітету працівників освіти і науки України (2022 р.)