Гуртки

Згідно із затвердженим Комплексним планом робіт ОНАХТ на 2019 р. (п. 3.81 Проведення роботи з відбору талановитої молоді для проведення наукових досліджень у складі наукових гуртків і клубів) надаю пропозиції щодо формування переліку наукових гуртків та клубів, які будуть працювати на кафедрі в 2019 – 2020 начальному році.


3D моделювання та технології прототипування

Керівник: Ломовцев Павло Борисович

Асистент:Болтач Світлана Вікторівна

Чисельність: 10

Комп’ютерна графіка та дизайн

Керівник: Ломовцев Павло Борисович

Асистент:Бойцова Ольга Сергіївна

Чисельність: 10

IT Speaking Club

Керівник: Селіванова Алла Віталіївна

Чисельність: 20

Спортивне програмування

Керівник: Антонова Альфія Раісівна

Чисельність: 20

1. вивчення принципів розробки оптимального програмного забезпечення (з точки зору швидкості роботи ПЗ, мінімізації використовуваної пам'яті, стійкості до атак), 2. поглиблене вивчення алгоритмів. Інформаційні технології в інженерних розрахунках: Роботи над спільними розробками інноваційної технології і техніки в області теплоенергетики

Інформаційні технології в інженерних розрахунках

Керівник: Антонова Альфія Раісівна

Асистент:Снігур Тетяна Сергіївна

Чисельність: 12

Криптографія: сьогодення та майбутнє

Керівник: Владімірова Валентина Борисівна

Чисельність: 15

Кожен новий рік приносить нові знання, нові технічні розробки. Все більш зростає роль інформаційних ресурсів та продуктів. Все більш гостро стає проблема захисту інформації, як інформаційного продукту. Яким чином можливо захистити інформаційний продукт? Захист інформації від різних типів загроз передбачає різні рішення. Криптографічні алгоритми входять до переліку цих підходів. У сучасному світі криптографія знову відроджується. Крім основних застосувань, шифрування інформації з метою її захисту від незаконних користувачів, знаходяться нові – захист електронної пошти від спаму, в банківських операціях, стільникового зв'язку та інше.